Блок живлення Deepcool PK-D R-PK600D-FA0B-EU
Відео 1Фото 9 |
Deepcool PK-D R-PK600D-FA0B-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PK-D R-PK600D-FA0B-EU
Усі ціни 20 →Блок живлення DeepCool PK600D (R-PK600D-FA0B-EU) 600W R-PK600D-FA0B-EU | 2 839 грн. |
Блок живлення DeepCool PK600D (R-PK600D-FA0B-EU) | 2 840 грн. |
Блок питания DeepCool PK600D (R-PK600D-FA0B-EU) | 2 840 грн. |
Блок питания DeepCool PK600D 600W (R-PK600D-FA0B-EU) R-PK600D-FA0B-EU | 2 839 грн. |
Блок живлення Deepcool 600W PK600D (R-PK600D-FA0B-EU) | 2 962 грн. |
ще 15 пропозицій
Купив собі такий. Насправді кулер тут галасливий. Зняв відео відправив deepcool, сказали, що це нормально Ну, по пульсації він краще ніж мій старий chieftec ctg750c. Подобається зовнішній вигляд та проводи шлейфи. В міру жорсткості. Дуже галасливий, якщо ви працюєте в тиші, то вам явно він не підійде, для офісу або якщо граєте в навушниках, я думаю, буде норм. Mur4ik: користуюся Deepcool R-PK550D-FA0B-EU менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Deepcool PK-D
Ціни на Deepcool PK-D |
---|---|---|---|---|
Deepcool PK-D R-PK600D-FA0B-EU | від 2 637 грн. | 20 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU | від 2 684 грн. | 23 пропозиції | ||
Deepcool PK-D R-PK700D-FA0B-EU | від 2 962 грн. | 25 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU | від 3 047 грн. | 25 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK800D-FA0B-EU | від 3 145 грн. | 26 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK850D-FA0B-EU | від 3 514 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →