Блок живлення Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU
Відео 1Фото 9 |
Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU
Усі ціни 40 →Deepcool PK750D 750W (R-PK750D-FA0B-EU) R-PK750D-FA0B-EU | 3 259 грн. |
Блок живлення DeepCool PK750D (R-PK750D-FA0B-EU) 750W R-PK750D-FA0B-EU | 3 259 грн. |
Блок живлення DeepCool PK750D (R-PK750D-FA0B-EU) | 3 260 грн. |
Блок питания DeepCool PK750D (R-PK750D-FA0B-EU) | 3 260 грн. |
Блок живлення Deepcool PK750D (R-PK750D-FA0B) | 3 709 грн. |
ще 20 пропозицій
Купив собі такий. Насправді кулер тут галасливий. Зняв відео відправив deepcool, сказали, що це нормально Ну, по пульсації він краще ніж мій старий chieftec ctg750c. Подобається зовнішній вигляд та проводи шлейфи. В міру жорсткості. Дуже галасливий, якщо ви працюєте в тиші, то вам явно він не підійде, для офісу або якщо граєте в навушниках, я думаю, буде норм. Mur4ik: користуюся Deepcool R-PK550D-FA0B-EU менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Deepcool PK-D
Ціни на Deepcool PK-D |
---|---|---|---|---|
Deepcool PK-D R-PK600D-FA0B-EU | від 2 637 грн. | 30 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU | від 2 684 грн. | 42 пропозиції | ||
Deepcool PK-D R-PK700D-FA0B-EU | від 2 955 грн. | 46 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU | від 3 001 грн. | 43 пропозиції | ||
Deepcool PK-D R-PK800D-FA0B-EU | від 3 092 грн. | 49 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK850D-FA0B-EU | від 3 514 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →