Мишка
Defender Aero MM-755
Фото 4 |
Defender Aero MM-755 2021 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Aero MM-755
Мишка Defender Aero MM-755, бездротова, 5кн., 1600 dpi, чорна | 185 грн. |
Defender DEFENDER (52755) Aero MM-755 52755 | 159 грн. |
Defender Aero MM-755 (52755) AeroMM-755(52755) | 159 грн. |
Мишка Defender Aero MM-755 Wireless Blue-Black (52755) | 235 грн. |
Миша Defender Aero Mm-755 Wireless Blue-Black (52755) (153294) | 246 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →