Мишка
Defender Auris MB-027
Фото 20 |
Defender Auris MB-027 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Auris MB-027
Усі ціни 76 →Мишка Defender Auris MB-027, бездротова, 3 кн. до 1600 dpi, безшумна, чорн | 219 грн. |
Defender Auris MB-027 Black (52027) | 219 грн. |
Мышка Defender Auris MB-027, беспроводная, 3 кн. до 1600 dpi, бесшумная, ч | 238 грн. |
Defender Auris MB-027 White (52028) 52028 | 279 грн. |
Defender Auris MB-027 Black (52027) 52027 | 219 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →