Мишка
Defender Prime MB-053
Фото 18 |
Defender Prime MB-053 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Prime MB-053
Усі ціни 21 →Миша DEFENDER (52052) Prime MB-053, 6D, 800-1600dpi, RED, беспроводной, бе | 250 грн. |
Defender Prime MB-053 Silent Wireless Turquoise (52054) Prime MB-053 Silen | 225 грн. |
Defender 52053 | 225 грн. |
Миша Defender Prime MB-053 Red (52052) 52052 | 225 грн. |
Defender Prime MB-053 Red (52052) PrimeMB-053Red(52052) | 225 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →