Мишка
Defender ISA-135 (52435)
Фото 6 |
Defender ISA-135 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender ISA-135
Усі ціни 26 →Мишка Defender ISA-135, бездротова, 4 кн. 1600 dpi, чорна | 175 грн. |
Миша Defender ISA-135 чорна | 175 грн. |
Мышь DEFENDER ISA-135 черный 52435 | 220 грн. |
Defender ISA-135 Wireless Black (52435) ISA-135 Black (52435) | 259 грн. |
Defender ISA-135 Black 52435 | 175 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →