Мишка
Defender Dark Agent GM-590L (52590)
Фото 7 |
Defender Dark Agent GM-590L |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Dark Agent GM-590L
Усі ціни 36 →Мишка Defender Dark Agent GM-590L (+ килимок), 6 кн. до 12800 dpi | 295 грн. |
Миша Defender (52590) Dark Agent GM-590L | 295 грн. |
Defender Dark Agent GM-590L USB Black 52590 | 319 грн. |
Мышка Defender Dark Agent GM-590L + коврик 52590 | 325 грн. |
Defender GM-590L 52590 | 369 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →