Персональний комп'ютер Dell Optiplex 3080 MFF 3080-9796
Фото 4 | від 18 001 до 29 449 грн. Порівняти ціни 25 →Проц:Core i3, 10105T, 3 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації Dell Optiplex 3080 MFF 1
Характеристики
Dell Optiplex 3080 MFF 3080-9796 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex 3080 MFF 3080-9796
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) Dell OptiPlex 3080 MFF/i3-10105T (210-AVPN-10M | 25 480 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Dell OptiPlex 3080 Mff / i3-10105T (210-AVPN-1 | 25 480 грн. |
DELL OptiPlex 3080 MFF (210-AVPN-10MT21) | 21 317 грн. |
ПК Dell OptiPlex 3080 mff Core i3-10105T 8gb m.2 256gb ms116 kb216 Win10Pr | 22 283 грн. |
Неттоп Dell OptiPlex 3080 MFF (210-AVPN-10MT21) 210-AVPN-10MT21 | 25 349 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо