Моноблок Dell OptiPlex 3280 3280-1614 (DOP328016145791EDU)
Модифікації Dell OptiPlex 3280 1
Характеристики
Dell OptiPlex 3280 3280-1614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 3280 3280-1614
Сортувати
Компьютер Dell OptiPlex 3280 AiO / i3-10105T / 8gb / 1Tb / Win10 Pro 64bit | 22 653 грн. |
Комп'ютер Dell OptiPlex 3280 AiO / i3-10105T / 8GB / 1Tb / Win10 Pro 64bit | 21 350 грн. |
Компьютер Dell OptiPlex 3280 AiO/i3-10105T/8GB/1Tb/Win10 Pro 64bit (DOP328 | 21 236 грн. |
Комп'ютер Dell OptiPlex 3280 AiO / i3-10105T / 8GB / 1Tb / Win10 Pro 64bit | 21 450 грн. |
Dell OptiPlex 3280 AiO / i3-10105T / 8GB / 1Tb / Win10 Pro 64bit (DOP3280A | 22 481 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо