Монітор Dell SE2222H 22 " чорний (210-AZKU)
Відео 2Фото 9 |
Dell SE2222H 22 " чорний
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell SE2222H 22 " чорний
Усі ціни 64 →Dell 21.5" SE2222H (210-AZKU) Black 210-AZKU | 4 499 грн. |
Монітор 21.5" DELL SE2222H (210-AZKU) | 4 729 грн. |
Монитор DELL 21.5" SE2222H VA Black (210-AZKU) 210-AZKU | 4 501 грн. |
Монітор 21.5" DELL SE2222H (210-AZKU) 210-AZKU | 4 179 грн. |
Монітор Dell SE2222H (210-AZKU) | 4 430 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди