Монітор Dell SE2722H 27 " (210-AZKS)
Фото 9 |
Dell SE2722H 27 "
24 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell SE2722H 27 "
Усі ціни 67 →Dell 27" SE2722H (210-AZKS) Black 210-AZKS | 5 339 грн. |
Монитор DELL 27" SE2722H VA Black (210-AZKS) 210-AZKS | 5 363 грн. |
Монітор 27" DELL SE2722H (210-AZKS) 210-AZKS | 5 279 грн. |
Монітор Dell SE2722H (210-AZKS) | 5 369 грн. |
Монитор Dell SE2722H (210-AZKS) | 5 369 грн. |
ще 20 пропозицій
Один з найкращих офісних моніторів за співвідношенням ціна/якість. Обов'язково перевіряти наявність битих пікселів. Dell.
Якість зображення. Гарна яскравість та кольори. Матовий антибліковий екран. Малі куті огляду.
Немає регулювання по висоті. Ruslan ShiZ: користуюся Dell SE2422H менше місяця |
Додати відгук
Модификації Dell SE2722H
Ціни на Dell SE2722H |
---|---|---|---|---|
Dell SE2422H 24 " | від 3 912 грн. | 66 пропозицій | ||
Dell SE2722H 27 " | від 4 594 грн. | 67 пропозицій |