Монітор Dell S2721DS 27 "
Відео 7Фото 4 |
Прекрасно збалансований багатоцільовий 27-дюймовий монітор з тонкорамочним екраном роздільної здатності 2К (16: 9), хорошою яскравістю, коректною передачею кольору, вбудованими стереодинаміками, багатофункціональною фірмовою підставкою і підтримкою технології AMD FreeSync. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, здатний задовольнити запити широкого кола офісних і домашніх користувачів.
Гарантує бездоганну чіткість і хорошу контрастність зображення при роботі з текстами, електронними таблицями, веб-контентом, презентаціями та бізнес-орієнтованою графікою. Може використовуватися для базової обробки фото-, відео - та аудіоматеріалів. Підійде для вирішення завдань 3D-моделювання та проєктування складних інженерних систем в CAD/CAE-пакетах. Буде корисний в процесах розробки ПЗ.
Підвищена частота оновлення (75 Гц) і помірний час відгуку матриці (4 мс GtG) допомагають монітору Dell S2721DS успішно працювати в складі простих геймерських конфігурацій. В основі якісного напівглянцевого тонкорамочного екрану використана повноцінна 8-бітна IPS-матриця з роздільною здатністю 2560х1440, немерцающей W-LED-підсвічуванням і чудовими кутами огляду. Знімна підставка дає можливість регулювати висоту, кут нахилу і повороту екрану. Також можлива зміна орієнтації (альбом->портрет). Для підключення до джерела можна задіяти будь-який з трьох цифрових портів (2хhdmi 1.4 або DisplayPort).
Купити Dell S2721DS 27 "
Усі ціни 19 →Монітор Dell S2721DS (210-AXKW) | 9 900 грн. |
Dell S2721DS (210-AXKW) | 9 950 грн. |
РК монітор Dell S2721DS (210-AXKW) | 9 975 грн. |
ЖК монитор Dell S2721DS (210-AXKW) | 10 371 грн. |
Монітор Dell S2721DS (210-AXKW) 210-AXKW | 9 949 грн. |
У мене був S2721QS не довго і зараз взяв собі S2721DS. 4K для мого Пк забагато. чудова картинка
як на мене очі не втомлюються на ньому як я розумію DELL попрацював і з синім кольором і flicker free Тут написано 1000 контраст, але після S2721QS у якого написано 1200, тут контраст краще. Тобто якщо там я бачив, що контрасту не вистачає, тут я цього не бачу. Після Macbook 13 років я би не сказав що він гірший від маку. Краще тим, що очі далі від екрану, і все більше в рази. перекручені кольори, надто все яскраве, вирви око. Налаштувань, щоб перевести монітор ближче до чорно-білого режиму, він не має. Рився два дні, добре знайшов утиліту xrandr. Виставив собі xrandr --output HDMI-1 --set "color vibrance" "120" і прийшов спокій та задоволеність. |
Чудовий монітор. Цілком виправдав очікування. Хороша якість картинки, збирання. Відмінно працює як з віндою, так і з macOS. Складнощі з наявністю в магазинах. Швидко зник із полиць. Username: користуюся Dell S2721DS кілька місяців |