Монітор Dell S3422DWG 34 " чорний
Відео 15Фото 13 |
Великий ігровий надширокоекранний монітор з вигнутим 34-дюймовим тонкорамковим екраном, поліпшеною кольоропередачею і ергономічною багатофункціональною підставкою. Характеризується надвисокою роздільною здатністю UltraWide QHD (3440х1440, співвідношення сторін 21: 9), розширеним колірним охопленням (90% DCI P3) і якісним заводським калібруванням, яке дає можливість використовувати цю модель для редагування цифрового медіаконтенту і оброблення фото/відеоматеріалів.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на вимогливих геймерів і кіберспортсменів. Стильний тонкорамковий екран монітора Dell S3422DWG створений на базі повноцінної 8-и бітної VA-матриці з частотою оновлення 144 Гц. Завдяки швидкому відгуку (2 мс GtG) і значній частоті зміни кадрів, ця модель забезпечує чітку і плавну візуалізацію швидкого руху в іграх будь-яких популярних жанрів.
Ідеально підійде для змагальних багатокористувацьких шутерів, наприклад, CS:GO, Fortnite, Overwatch, PUBG, Battlefield тощо. Технологія AMD FreeSync Premium виконує узгодження частоти оновлення екрану зі швидкістю рендеринга 3D-зображення відеокартою для усунення затримок і розривів кадрів. Значна максимальна яскравість (400 кд/м²) і поліпшена статична контрастність (3000:1) з відмінними кутами огляду дають змогу отримати максимум задоволення від перегляду новинок кіно у високій якості.
Купити Dell S3422DWG 34 " чорний
Усі ціни 25 →Монітор Dell S3422DWG (210-AZZE) | 19 000 грн. |
Монітор 34" Dell Gaming S3422DWG 2K VA 144 Гц pdiscount | 15 835 грн. |
РК монітор Dell S3422DWG (210-AZZE) | 21 612 грн. |
Dell S3422DWG (210-AZZE) | 18 899 грн. |
Монитор Dell S3422DWG (210-AZZE) | 20 656 грн. |
Широкоформатний екран монітора Dell S3422DWG з пропорціями 21: 9 забезпечує чітку і плавну візуалізацію динамічних сцен в іграх, також він може використовуватися для обробки фото- і відеоматеріалів завдяки розширеному колірному охопленню. Але не будемо забігати вперед — розставимо всі крапки над «і» послідовно.
Вигнута VA-панель
Головною дійовою особою моделі стала вигнута VA-панель з радіусом викривлення 1800R (1.8 м). Матриця виступає гарантом якісної передачі кольору та підтримки роздільної здатності WQHD — 3440х1440 пікселів. Час відгуку становить від 2 мс, а частота оновлення адаптується під кадрову частоту джерела відеосигналу в діапазоні від 48 до 144 Гц. Умовою для адаптивної синхронізації виступає спільна робота з відеокартами AMD — для моделі заявлена підтримка технології AMD FreeSync Premium. Єдина претензія до екрана зводиться до легкого вицвітання картинки при погляді під великими кутами.
Розширене колірне охоплення
Завдяки розширеному колірному охопленню простору DCI P3 (90 %) монітор чудово підходить для обробки графіки. «Трикутник» sRGB покривається ним на 98%. Також модель сертифікована на відповідність стандарту VESA DisplayHDR 400. Ігрові амбіції монітора розкривають встановлені функції відображення лічильника кадрової частоти, таймера і висвітлення темних ділянок зображення.
Бортове озброєння
Опорна «нога» Dell S3422DWG передбачає можливість зміни висоти розміщення екрану і кута його нахилу (до 5° вперед і 21° назад). Під логотипом Dell знаходиться сенсорне підсвічування для освітлення робочого місця. Порадує монітор і різноманітністю портів підключення — тут тобі і два HDMI-порти, і Display Port v 1.4, і чотири USB 3.2. Модель забезпечує максимум задоволення при повсякденному використанні в іграх і по роботі.
Раніше у мене були IPS монітори LG на 1080p роздільною здатністю. На новому місці роботи у мене були монітори Dell і я відзначив їх чіткість картинки. Вона ніби трохи прозоріша. Надалі я купив IPS Dell U3421WE. Ось вирішив нарешті доповнити другим монітором і послухався поради Святослава, вирішивши за одне заощадити.
Час як розпакував і підключив. Ще до включення звернув увагу на дешевий пластик. Але це дрібниці. Я не знаю яким місцем є Святослав дизайнер. Різниця картинки впадає в очі моментально. Перше, що відразу відзначаєш це зубасті (обгризені, піксельні) букви будь-якого шрифту і розміру, а так само графіки, наприклад круглих піктограми. Це пі***ц якийсь. Крім того, я постійно ніби бачу якусь діагональну сітку на однотонному тлі.
Наступний момент можна було б чесніше перевірити ввечері. Є відчуття, що тон кольору змінюється від кута огляду від краю екрана до іншого.
Кольори не насичені, наче вицвілі. Зайшов у налаштування екрана Яскравість / Контраст і вказівник перемикається тільки на контраст, на яскравість не зрозумію, як переключити. Двічі праворуч тиснув; просто натиснути, а потім ліворуч; відразу вліво. Вибирається лише контраст.
Планую повертати