Рюкзак Deuter City Light 16 л
Відео 6Фото 10 |
Deuter City Light |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter City Light 16 л
Усі ціни 74 →Рюкзак Deuter City Light 16л черный 80154 7000 | 1 400 грн. |
Рюкзак Deuter City Light 16л (80154 5306) 80154 5306 | 1 400 грн. |
Рюкзак Deuter City Light колір 2215 emerald-spring 16 літрів(р) 80154 2215 | 1 400 грн. |
Рюкзак Deuter City Light emerald-spring | 1 310 грн. |
Рюкзак Deuter City Light, черный 801547000 | 1 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter City Light:
- Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 80154-7000 — 2014 рік, чорний колір
- Артикул 80154-2215 — 2014 рік, зелений колір
- Артикул 80154-5520 — 2014 рік, червоний колір
- Артикул 80154-6307 — 2014 рік, коричневий колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →