Рюкзак Deuter Race X 12 л (32123)
Відео 3Фото 3 |
Deuter Race X |
|
Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Race X 12 л
Усі ціни 18 →Рюкзак Deuter Race X 12 л seagreen-graphite 32071182428 | 3 040 грн. |
Рюкзак Deuter Race X 12 petrol-arctic | 2 890 грн. |
Рюкзак Deuter Race X navy-denim (3397) / Розмір до 15л | 3 040 грн. |
Рюкзак Deuter Race X 2269 pistachio-pine 32042212269 | 3 080 грн. |
Рюкзак Deuter Race X 5907 redwood-paprika 32042215907 | 3 080 грн. |
ще 13 пропозицій
Якісний армований матеріал
Дуже легкий Відмінна вентиляція з усіх боків Можливість встановлення гідратора Дощовий чохол Просто гарний зовнішній вигляд, у зеленому кольорі виглядає яскраво та практично у плані кращої видимості для водіїв. До мінусів можу віднести лише відсутність кишеньок на бічних лямках, хоча на кількість відділень гріх скаржитися. Але той самий телефон для швидкого доступу покласти нікуди. Евгений: користуюся Deuter Race X кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 32123-3306 — 2014 рік, синій колір
- Артикул 32123-4111 — 2014 рік, графітовий колір
- Артикул 32123-2141 — 2014 рік, зелений колір
- Артикул 32123 5522 — 2014 рік, фіолетовий колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Що стосується цієї моделі, то мені дуже сподобалася якість матеріалів, що використовуються, всі кріплення і блискавки дуже добре прошиті і відчувається надійність, що це все не розповзеться через півроку. Дуже класні та зручні плечові лямки: м'які вставки тільки знизу якраз у потрібному місці, решта сітки дозволяє провітрювати плечі і в спеку це оргомний плюс, цей момент добре продуманий. Спинка також добре провітрюється, з вентиляцією повний порядок. І за рахунок усіх цих сіток він дуже легкий – близько 600 грам (тут вказано чомусь більшу вагу). також сподобалася велика кількість кишень і відділень, є куди розпихати дріб'язок. У нижній кишені є дощовий чохол. В основному відділенні біля спинки є сітчасте відділення для гідратора з отвором зверху, на лямці липучка для кріплення трубки. У мене є гідратор на 2 літри, помістився без проблем (3 літровий за оглядами на Youtube теж міститься, я не маю можливості перевірити). Загалом, для невеликих покатушок рюкзак відмінний і досить місткий, рекомендую.