Рюкзак Deuter Futura 32 32 л
Відео 11Фото 12 |
Deuter Futura 32 26 л32 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 32 32 л
Усі ціни 18 →Рюкзак Deuter Futura 32л 34254 5510 | 4 590 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 32л (34254 5510) 34254 5510 | 4 590 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 32 колір 5510 fire-granite 34254 5510 | 4 590 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 32 fire-granite | 5 820 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Futura 32 Fire - granite (342545510) 342545510 | 4 590 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 34254-7410 — 2014 рік, чорний колір
- Артикул 34254-5510 — 2014 рік, червоний колір
- Артикул 34254-2431 — 2014 рік, салатовий колір
Модификації Deuter Futura 32
Ціни на Deuter Futura 32 |
---|---|---|---|---|
Deuter Futura 26 26 л | від 4 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Deuter Futura 32 32 л | від 4 590 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →