Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60 60 л
Відео 2Фото 17 |
Deuter Aviant Access Pro 60 60 л70 л |
|
Оснащений бічною ручкою для горизонтального транспортування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Aviant Access Pro 60 60 л
Усі ціни 26 →Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60 л 3512020 2243 | 10 760 грн. |
Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60л (3512020 2243) 3512020 2243 | 10 760 грн. |
Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60 колір 7000 black 3512020 7000 | 10 760 грн. |
Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 60 khaki-ivy | 10 760 грн. |
Рюкзак-сумка Deuter Aviant Access Pro 60 Khaki - Ivy (3512020 2243) 351202 | 10 760 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deuter Aviant Access Pro 60
Ціни на Deuter Aviant Access Pro 60 |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Access Pro 60 60 л | від 10 760 грн. | 28 пропозицій | ||
Deuter Aviant Access Pro 70 70 л | від 11 080 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →