Ванна Devit Katarina Bath 170x75 см (17075131)
Фото 3 |
Devit Katarina 170x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Katarina Bath 170x75 см
Ванна акрилова Devit Katarina 170х75 17075131N з ніжками | 20 059 грн. |
Ванна акрилова Devit Katarina 170 х 75 см, з ніжками 17075131N | 19 659 грн. |
Акрилова ванн Devit KATARINA 17075131N | 19 659 грн. |
Ванна акриловая Devit Katarina 170х75 17075131N с ножками | 19 659 грн. |
Модификації Devit Katarina Bath
Ціни на Devit Katarina Bath |
---|---|---|---|---|
Devit Katarina Bath 170x75 см | від 19 659 грн. | 4 пропозиції | ||
Devit Katarina Bath 180x80 см | від 30 249 грн. | 5 пропозицій | ||
Devit Katarina Bath 201.5x80.1 см овальна | від 106 519 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →