Тумба під умивальник Devit Quadra 120 083120W
Відео 1Фото 3 |
Devit Quadra 120 083120W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Quadra 120 083120W
Тумба підвісна на дві чаші Devit Quadra 120 см білий глянцевий 083120W | 38 638 грн. |
Тумба с раковиной подвесная DEVIT Quadra 120 см, белая глянцевая, две чаши | 38 638 грн. |
Тумба з раковиною на дві чаші із сифонами Devit QUADRA 083120W, 120 см, бі | 38 638 грн. |
Тумба підвісна на дві чаші Devit Quadra 120 см білий глянцевий 083120W | 38 638 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →