Тумба під умивальник Devit Linea 200 089750G
Фото 5 |
Devit Linea 200 089750G |
|
Тумба для одного умивальника, розташованого зліва. Умивальник купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Linea 200 089750G
Тумба підвісна Devit Linea 200 см біла 089749W на 1 раковину | 30 003 грн. |
Тумба DEVIT Linea зі стільницею 2000мм для 1 раковини зліва 089750G | 30 000 грн. |
Тумба підвісна Devit Linea 200 см сіра 089750G на 1 раковину | 30 000 грн. |
Тумба DEVIT Linea зі стільницею 2000мм для 1 раковини зліва 089749W | 30 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →