Ручна лійка Devit Sigma 3340HS
Devit Sigma 3340HS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Sigma 3340HS
Лійка для душу Devit Sigma (колір - хром), 4 види струменя 3340HS | 779 грн. |
Ручний душ Devit Sigma 100 (3340HS) 3340HS | 269 грн. |
Ручна лійка для душу DEVIT Sigma 3340HS | 650 грн. |
Душова лійка Devit Sigma (3340HS) | 650 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Devit Sigma 3340HS:
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →