Ручна лійка Grohe Vitalio Start 110 27940001
Відео 2Фото 7 |
Grohe Vitalio Start 110 27940001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). ShockProof: силіконове кільце, що запобігає пошкодженню поверхні ручного душу під час падіння. Рівномірний потік води за технологією DreamSpray.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start 110 27940001
Усі ціни 7 →Лійка ручного душу Grohe Quickfix Vitalio Start 110 хром 27940001 | 599 грн. |
Ручний душ, 1 режим струменя Grohe QuickFix Vitalio Start 110 (27940001) 2 | 599 грн. |
Душова лійка GROHE QuickFix Vitalio Start 27940001 однорежимна 110мм пласт | 599 грн. |
Ручний душ, 1 режим струменю Grohe QuickFix Vitalio Start 110 (27940001) 2 | 599 грн. |
Лійка для ручного душу Grohe QuickFix Vitalio Start 110 27940001 | 599 грн. |
Ручна лійка для душу GROHE Vitalio Start 110 27940001 | 599 грн. |
Душова лійка GROHE QuickFix Vitalio Start 27940001 однорежимна 110мм пласт | 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →