Ванна Devit Soul 190x80 см (19080149)
Devit Soul 190x80 |
|
Фронтальний і бічний панелі купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Soul 190x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Devit Soul 190x80 19080149 | 32 309 грн. |
Ванна акрилова Devit Soul 190x80 19080149 | 31 669 грн. |
Акрилова ванна Devit Soul 19080149 190х80 см | 32 309 грн. |
Ванна акриловая Devit Soul 190x80 19080149 | 31 669 грн. |
Ванна акрилова 190х80 см DEVIT SOUL 19080149 з ніжками SET01U | 31 669 грн. |
Ванна акрилова Devit Soul 190 х 80 см (19080149) | 32 309 грн. |
Модификації Devit Soul
Ціни на Devit Soul |
---|---|---|---|---|
Devit Soul 170x80 см | від 25 479 грн. | 7 пропозицій | ||
Devit Soul 180x80 см | від 28 299 грн. | 12 пропозицій | ||
Devit Soul 190x80 см | від 31 669 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо