Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000
Відео 1Фото 11 |
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 |
|
Високопродуктивний і легкий акумуляторний шурупокрут з підвищеним крутним моментом, надійним безколекторним двигуном, практичним швидкозажимним патроном і LED-підсвічуванням. Позиціонується як професійна модель верхній частині середньої цінової категорії, призначена для активного використання у складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних роботах. Завдяки вражаючому крутному моменту, що досягає 50 Нм, може без проблем справлятися з загортанням/відверненням кріплень значного діаметра і довжини.
Автономне акумуляторне живлення робить шурупокрут Bosch GSR 18 V-50 Professional 06019H5000 безвідмовним помічником при виконанні широкого кола робіт на об'єктах, позбавлених підключення до побутової електричної мережі. Обладнаний посиленим планетарним редуктором і високоефективним безщітковим електродвигуном, стійким до серйозних перевантажень. Може працювати в двох швидкісних режимах.
Перший (до 460 об/хв) забезпечує максимальний крутний момент для роботи з кріпленнями, а другий (до 1800 об/хв) оптимальний для енергійного свердління невеликих отворів. Передбачена 20-ступінчаста муфта, що обмежує піковий момент затягування в м'яких матеріалах. В комплект поставки входять два літій-іонних акумулятора GBA 18V (2,0 Агод), фірмове швидке зарядний пристрій GAL 18V-20 Professional і зручний пластиковий кейс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000
Усі ціни 55 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 18V-50 Professional (06019H5000) | 6 569 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 | 6 499 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-50 Professional, 2 АКБ 2 Ah 0 | 7 644 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSR 18V-50 | 7 644 грн. |
Акумуляторна дриль-шуруповерт Bosch GSR 18 V-50 Professional (18 В, 2 А*го | 7 644 грн. |
Працюю в сфері збирання меблів, потрібен був інструмент, щоб витримував підвищені навантаження! Дуже сподобалося, що в даному комплекті є 2 акумулятори, поки працюєш на одному, другий зарядився і можна переключити у зворотному порядку. Матеріал якісний, зручно так само, що є кейс. Акумулятор Немає Юрий: користуюся Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 кілька місяців |
Зручний, з відмінними технічними характеристиками та гідним складанням. Акумулятор довгограючий, швидко заряджається, потужності достатньо для будь-якої домашньої роботи. Ідеально підходить для меблевих робіт. Складання, потужність, функціонал Немає Олег Кашперко: користуюся Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 більше року |
особенности бесщёточных двигателей? Я с ними пока не работал поэтому и возник вопрос. Просто для шуруповёртов
такая характеристика имеет очень большое значение. Заранее спасибо.
Модификації Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000
Ціни на Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5003 | від 7 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 | від 6 499 грн. | 55 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5004 | від 6 499 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5008 | від 7 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001 | від 11 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002 | від 3 499 грн. | 23 пропозиції |