Циркулярна пила DeWALT DWE560
Відео 8Фото 9 |
DeWALT DWE560 230 Вкейс (сумка), 230 В |
|
Потужна та компактна дискова ручна пила для особистого використання або професійної діяльності. Добре справляється з розпилюванням деревини різного ступеня твердості, деревоволокнистих і деревостружкових плит (в тому числі ламінованих), фанери, сендвіч-панелей обмеженою товщини, ламінату, різних пластиків і навіть кольорових металів. Оснащена пільним диском діаметром 184 мм (посадковий діаметр 16 мм), який робить пропили глибиною до 65 мм (під прямим кутом, без нахилу) або 42 мм (при нахилі 45°).
Потужний електродвигун 1350 Вт забезпечує швидкість обертання до 5500 об/хв (на холостому ходу). Є система охолодження місця різання, яка оперативно здуває стружку. Для підтримання чистоти на робочому місці передбачена можливість приєднання системи пиловидалення, в якості якої може виступати звичайний промисловий пилосос. Пила DeWALT DWE560 має міцну і зручну підошву, що забезпечує хороший огляд місця різання, і швидке налаштування бажаного кута нахилу. Комплектується пільним диском на 24 зуба, паралельним упором і ключем. Це одна з найбільш легким дискових пил у своєму класі, її вага не перевищує 3,7 кг, що дозволяє довго і плідно працювати без помітної втоми рук. Є стандартна фірмова річна гарантія.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DWE560
Усі ціни 32 →DeWALT DWE560 | 7 499 грн. |
Дискова пила DeWalt DWE560 | 6 615 грн. |
Дискова пила DeWalt DWE560 | 7 499 грн. |
Дисковая пила DEWALT DWE560 | 7 171 грн. |
Циркулярна пила DeWALT DWE560K (1.35 кВт, 184 мм) | 9 100 грн. |
1 0 3 10 |
Потужна зручна пилка, використовую в циркулярному столі Пиляє дуб на всю глибину диска, вдовж і впоперек, потужності вмстачає, якщо диск хороший рідше як по маслу, надійна, компактна. Платформа трохи хисткі, але для такого класу пилок може бути ю к: користуюся DeWALT DWE560 більше року |
Пила DWE 560 не ахти, через рік, час від часу, користування з'явилося биття радіальне. обойма зовнішнього підшипника ПЛАСТИКОВА. Підошва китайська квола. При регулюванні висоти полотно веде в бік і ще гуляє, про жорсткість тільки мріяти. Дуже шкодую, що купив. Нікому не раджу. Деволт для мене більше не фірма! Купив новий диск СМТ 273.190.64M, нічого не змінилося, пиляє хвилями. Це ж Деволт! Фірма. Та які недоліки? Одні мати Олег Даниленко: користуюся DeWALT DWE560 більше року |
Перші ознаки зношування підшипника тільки недавно. Вразила її готовність до будь-якої роботи та різноманітних навантажень. Донедавна була єдиною пилкою в моєму арсеналі і всі відрізні операції діставалися їй. Все ще стоїть у столі з кареткою та паралельним упором. Купуйте та користуйтесь розумно. Електродеталі взагалі нові після довгої експлуатації. Іноді не вимикалася довго і все працює. Пила багато на всю глибину і навіть товстіша. Фактично безпроблемний інструмент. Ефективність у роботі. Працездатність перевірена 3 роки без заміни чогось. В роботі 3-4 дні на тиждень. Ресурс. Для домашнього попилити десь що-небудь так взагалі безсмертний напевно апарат. Запчастини дорожчі ніж у макитовського однокласника 7601 та підшипник редуктора тільки в корпусі продають. користуюся DeWALT DWE560 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Компактна циркулярка
Циркулярка DeWALT DWE560 має невеликі габарити і вага 3,7 кг, що є величезним плюсом при тривалому використанні пилки. При цьому вона здатна працювати з дисками до 184 мм діаметром, що зазвичай під силу більш габаритним і важким моделям. Варто відзначити, що посадкове кільце має діаметр 16 мм, а не 30 мм, як у більшості – цю конструктивну особливість потрібно враховувати при покупці ріжучого диска. Максимальна глибина пропилу 65 мм – це не самий великий показник, але для малогабаритної моделі досить непогано.
Чиста робота
У конструкції встановлений турбовентиляторами, який обдуває лінію розпилу, звільняючи її від тирси. У комплектацію входить патрубок для приєднання пилососа і збору стружки. Циркулярка може виконувати поздовжні і косі надрізи під кутом 48 градусів. Додатково в комплект входить паралельний упор, однак на ньому відсутня дорожня шкала, що робить його вельми незручним у роботі.
Адаптивний шнур живлення
Багато користувачі відзначають зручний довгий шнур живлення 4,15 м, що дозволяє працювати без подовжувача. Він здатен адаптуватися під умови роботи: весь секрет в гнучкої втулці на вході в корпус, яка може міняти положення в діапазоні 180 градусів при легкому натисканні на неї. На жаль, рукоятки не прогумовані, і через кілька років експлуатації пластик на них «полірується» і починає ковзати в руках.
Модификації DeWALT DWE560
Ціни на DeWALT DWE560 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWE560 | від 6 375 грн. | 32 пропозиції | ||
DeWALT DWE560K | від 7 899 грн. | 10 пропозицій |