Циркулярна пила Makita HS6101
Відео 2Фото 4 |
Makita HS6101 без кейс (сумка)підсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita HS6101
Усі ціни 19 →Дискова пила Makita HS6101 | 6 229 грн. |
Дискова пила Makita HS 6101 HS6101 | 6 703 грн. |
Ручна дискова пила Makita HS6101 в картонній коробці | 6 140 грн. |
Ручна пила дискова Makita HS6101 (1.1 кВт, 165 мм) | 10 770 грн. |
Пила дисковая Makita (HS6101) | 7 886 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пили Makita HS6101:
- Довжина мережевого кабелю 2.5 м
- Модель HS6100 — немає підсвічування, поставляється без кейса
- Модель HS6100K — немає підсвічування, поставляється з кейсом
- Модель HS6101 — є підсвічування, поставляється без кейса
Модификації Makita HS6101
Ціни на Makita HS6101 |
---|---|---|---|---|
Makita HS6100 | від 7 673 грн. | 21 пропозиція | ||
Makita HS6101 | від 6 140 грн. | 19 пропозицій |