Рівень Stanley FatMax 0-43-679
Фото 4 |
Stanley FatMax 0-43-679 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 0-43-679
Усі ціни 22 →Рівень FatMax XL алюмінієвий довжиною 2000 мм з трьома капсулами і магніта | 3 461 грн. |
Уровень магнитный Stanley FatMax XL, 3 капсулы, 200 см 0-43-679 | 2 999 грн. |
Рівень Stanley FatMax XL довжиною 2000 мм 0-43-679 | 3 461 грн. |
Уровень магнитный Stanley "FatMax XL" 3 капсулы 2000 мм (0-43-679) | 3 461 грн. |
Рівень FatMax XL алюмінієвий довжиною 2000 мм з трьома капсулами і магніта | 3 461 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 0-43-679
Ціни на Stanley FatMax 0-43-679 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 0-43-625 | від 1 646 грн. | 19 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-637 | від 2 053 грн. | 18 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-649 | від 2 433 грн. | 19 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-679 | від 2 999 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →