Литий диск Dezent RE 6x15/4x108 ET46 DIA70,1
Фото 18 | від 5 870 до 6 252 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Dezent RE 67
Характеристики
Dezent RE 6x15/4x108 ET46 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent RE 6x15/4x108 ET46 DIA70,1
Сортувати
Dezent RE R15 W6 PCD4x108 ET46 DIA70.1 Silver TREK3SA46 | 6 056 грн. |
Dezent RE R15 W6 PCD4x108 ET46 DIA70.1 Silver | 6 252 грн. |
Диски Dezent RE 6x15 4x108 ET46 DIA70,1 (silver) (1000961239) | 5 991 грн. |
Диски DEZENT RE R15 W6 PCD4x108 ET46 DIA70,1 ID313262 | 5 870 грн. |
Закрити
Схожі