Литий диск Dezent RE 6x15/5x100 ET38 DIA60,1
Фото 18 | від 5 519 до 6 454 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Dezent RE 91
Характеристики
Dezent RE 6x15/5x100 ET38 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent RE 6x15/5x100 ET38 DIA60,1
Сортувати
Dezent RE R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA60.1 Matt Black | 5 519 грн. |
Dezent RE R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA60.1 Silver TREK6SA38 | 6 244 грн. |
Dezent RE R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA60.1 Silver | 6 454 грн. |
Dezent RE R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA60.1 Silver | 5 519 грн. |
Диски DEZENT RE dark R15 W6 PCD5x100 ET38 DIA60,1 ID313331 | 5 870 грн. |
Закрити
Схожі