Литий диск RC Design RC-27 6x15/5x100 ET35 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 5 289 до 7 296 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації RC Design RC-27 262
Характеристики
RC Design RC-27 6x15/5x100 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 6x15/5x100 ET35 DIA57,1
Сортувати
Диски RC Design RC-27 6x15 5x100 ET35 DIA57,1 (crystal silver) | 5 615 грн. |
RC Design RC27 W6.0 R15 PCD5x100 ET35 DIA57.1 SGVP | 7 296 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x100 ET35 DIA57,1 (clear matt black) (10023534 | 5 413 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x100 ET35 DIA57,1 (matt black) | 5 746 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x100 ET35 DIA57,1 (crystal silver) (1001962474 | 5 289 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі