Литий диск Dezent TA 6,5x16/5x112 ET43 DIA57,1
Відео 1Фото 7 | від 6 451 до 8 602 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Dezent TA 119
Характеристики
Dezent TA 6,5x16/5x112 ET43 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TA 6,5x16/5x112 ET43 DIA57,1
Сортувати
Dezent TA R16 W6.5 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Black Front Polished | 7 289 грн. |
Dezent TA DARK - Schwarz Frontpoliert (R16 W6.5 PCD5x112 ET43 DIA57.1) | 8 299 грн. |
Dezent TA W6.5 R16 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Silver | 7 820 грн. |
Dezent TA R16 W6.5 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Black Front Polished TTAZ8BP43E | 7 769 грн. |
Dezent TA (6.5 J x 16 5x112 ET43 DIA57.1 Silver) | 7 736 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі