Литий диск MSW 77 7x16/5x112 ET48 DIA57,1
Відео 3Фото 5 | від 7 107 до 8 199 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації MSW 77 64
Характеристики
MSW 77 7x16/5x112 ET48 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MSW 77 7x16/5x112 ET48 DIA57,1
Сортувати
MSW 77 R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA57.1 Silver | 7 544 грн. |
MSW MSW 77 Full Silver (R16 W7.0 PCD5x112 ET48 DIA57.1) | 8 199 грн. |
Диски MSW 77 7x16 5x112 ET48 DIA57,1 (matt dark grey) (1001145447) | 7 107 грн. |
MSW 77 R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA57.1 MATT DARK GREY | 7 544 грн. |
MSW MSW 77 Matt Dark Grey (R16 W7.0 PCD5x112 ET48 DIA57.1) | 8 199 грн. |
Диски MSW 77 7x16 5x112 ET48 DIA57,1 (silver) (1000538207) | 7 107 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі