Литий диск Dezent TJ 7x16/6x114,3 ET45 DIA66,1
Фото 11 | від 8 470 до 10 335 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dezent TJ 15
Характеристики
Dezent TJ 7x16/6x114,3 ET45 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TJ 7x16/6x114,3 ET45 DIA66,1
Сортувати
Dezent TJ R16 W7 PCD6x114,3 ET45 DIA66.1 Silver | 9 214 грн. |
Dezent TJ DARK - Black Polished Front (R16 W7.0 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1) | 9 299 грн. |
Dezent TJ R16 W7 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1 Black Polished Front TTJPKBP45E | 9 988 грн. |
Dezent TJ R16 W7 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1 Black Polished Front | 10 335 грн. |
Dezent TJ R16 W7 PCD6x114,3 ET45 DIA66.1 BLACK POLISHED | 9 720 грн. |
Dezent TJ R16 W7 PCD6x114,3 ET45 DIA66.1 Black Front Polished | 9 720 грн. |
Диски Dezent TJ 7x16 6x114,3 ET45 DIA66,1 (black front polished) (10011721 | 8 470 грн. |
Закрити
Схожі