Литий диск Dezent TN 5,5x14/4x100 ET40 DIA60,1
Відео 1Фото 29 | від 5 570 до 7 130 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Dezent TN 62
Характеристики
Dezent TN 5,5x14/4x100 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TN 5,5x14/4x100 ET40 DIA60,1
Сортувати
Dezent TN W5.5 R14 PCD4x100 ET40 DIA60.1 Silver | 6 440 грн. |
Диски Dezent TN 5,5x14 4x100 ET40 DIA60,1 (silver) (1002225203) | 5 950 грн. |
Dezent TN W5.5 R14 PCD4x100 ET40 DIA60.1 DBP | 7 130 грн. |
Диски DEZENT TN silver R14 W5,5 PCD4x100 ET40 DIA60,1 ID321302 | 5 570 грн. |
Диски DEZENT TN dark R14 W5,5 PCD4x100 ET40 DIA60,1 ID321293 | 6 256 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі