Литий диск Dezent RE 5,5x14/4x100 ET35 DIA60,1
Фото 18 | від 5 656 до 6 027 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Dezent RE 91
Характеристики
Dezent RE 5,5x14/4x100 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent RE 5,5x14/4x100 ET35 DIA60,1
Сортувати
Dezent RE R14 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA60.1 Black Matt TREH2KA35 | 5 839 грн. |
Dezent RE R14 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA60.1 Silver | 6 027 грн. |
Dezent RE R14 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA60.1 Silver TREH2SA35 | 5 839 грн. |
Dezent RE R14 W5.5 PCD4x100 ET35 DIA60.1 Black Matt | 6 027 грн. |
Диски Dezent RE 5,5x14 4x100 ET35 DIA60,1 (silver) (1000975442) | 5 784 грн. |
Диски DEZENT RE R14 W5,5 PCD4x100 ET35 DIA60,1 ID313250 | 5 656 грн. |
Диски DEZENT RE dark R14 W5,5 PCD4x100 ET35 DIA60,1 ID313325 | 5 656 грн. |
Закрити
Схожі