Литий диск Dezent TY 6,5x16/5x108 ET50 DIA70,1
Відео 2Фото 20 | від 4 166 до 7 250 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 6,5x16/5x108 ET50 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 6,5x16/5x108 ET50 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Dezent TY R16 W6.5 PCD5x108 ET50 DIA70.1 (silver) 1001161674 | 4 405 грн. |
DEZENT TY 6,5x16/5x108 D70,1 ET50 S | 4 285 грн. |
Диски Dezent TY 6,5x16 5x108 ET50 DIA70,1 (silver) | 4 197 грн. |
Dezent TY (R16 W6.5 PCD5x108 ET50 DIA70.1) silver | 4 196 грн. |
Dezent TY 6.5x16 5x108 ET50 DIA70.1 GR | 4 360 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі