Литий диск Dezent Van 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1
Фото 6 | від 5 458 до 11 224 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):62 мм |
Модифікації Dezent Van 8
Характеристики
Dezent Van 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent Van 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1
Сортувати
Литые диски Dezent Van R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84.1 (silver) 1001145651 | 5 770 грн. |
Dezent Van R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84.1 Silver | 9 720 грн. |
DEZENT Van 6,5x16/6x130 D84,1 ET62 S | 5 608 грн. |
Dezent Van (R16 W6.5 PCD6x130 ET62 DIA84.1) silver | 5 518 грн. |
Диски Dezent Van 6,5x16 6x130 ET62 DIA84,1 (silver) | 5 518 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі