Литий диск Tomason TN1F 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1
Відео 1Фото 6 | від 6 210 до 6 872 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):62 мм |
Модифікації Tomason TN1F 7
Характеристики
Tomason TN1F 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN1F 6,5x16/6x130 ET62 DIA84,1
Сортувати
Tomason TN1F 6.5x16 6x130 ET62 DIA84.1 MtBP | 6 210 грн. |
Диск Tomason TN1F matt black polished R16 W6,5 PCD6x130 ET62 DIA84,1 | 6 872 грн. |
Диски Tomason TN1F MtBP R16 W6,5 PCD6x130 ET62 DIA84,1 ID1766 | 6 437 грн. |
Диски Tomason TN1F Glossy Black R16 W6,5 PCD6x130 ET62 DIA84,1 ID322608 | 6 642 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі