Литий диск Diewe Impatto 10x22/5x120 ET40 DIA76
Відео 1Фото 10 | від 13 759 до 23 840 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Diewe Impatto 39
Характеристики
Diewe Impatto 10x22/5x120 ET40 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Impatto 10x22/5x120 ET40 DIA76
Сортувати
Diewe Wheels Impatto R22 W10 PCD5x120 ET40 DIA76.1 Silver | 16 808 грн. |
DIEWE WHEELS IMPATTO NERO S - Schwarz Glanz (R22 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA76 | 14 699 грн. |
Diewe Impatto NES R22 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA76.0 | 23 840 грн. |
Диски Diewe Wheels Impatto 10x22 5x120 ET40 DIA76 (gloss black) (100232558 | 13 924 грн. |
Diewe Wheels Impatto R22 W10 PCD5x120 ET40 DIA76.1 Black | 18 833 грн. |
DIEWE WHEELS IMPATTO ARGENTO - Silber (R22 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA76) | 14 499 грн. |
Диски Diewe Wheels Impatto 10x22 5x120 ET40 DIA76 (silver) (1000923694) | 13 759 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі