Літня шина Diplomat HP 185/65 R14 86H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Diplomat HP 185/65 R14 86H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diplomat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diplomat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diplomat HP 185/65 R14 86H
Усі ціни 30 →Diplomat HP 185/65 R14 86H | 2 050 грн. |
Diplomat DIPLOMAT HP 185/65 R14 86H (9015525890) | 3 550 грн. |
Diplomat HP 185/65 R14 86H | 2 001 грн. |
Летние шины Diplomat HP 185/65 R14 86H 1001120611 | 2 164 грн. |
Diplomat HP (185/65R14 86H) | 2 017 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →