Літня шина Starmaxx Novaro ST532 185/65 R14 86H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 185/65 R14 86H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 185/65 R14 86H
Усі ціни 24 →Шина Starmaxx Novaro ST532 185/65 R14 86H | 1 733 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 185/65 R14 86H | 1 791 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 185/65 R14 86H | 2 153 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 (185/65R14 86H) | 1 772 грн. |
Летние шины Starmaxx Novaro ST532 185/65 R14 86H XL 1002255930 | 1 877 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →