Зимова шина Diplomat Winter HP 205/55 R16 91H
Виберіть розмір шин
Diplomat Winter HP 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diplomat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diplomat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diplomat Winter HP 205/55 R16 91H
Усі ціни 23 →Diplomat Winter HP 205/55 R16 91H | 2 327 грн. |
Diplomat Winter HP 205/55 R16 91H | 2 542 грн. |
Diplomat Winter HP (205/55R16 91H) | 2 281 грн. |
Зимова шина DIPLOMAT Winter HP 205/55R16 91H | 2 198 грн. |
DIPLOMAT Winter HP 205/55R16 91H | 2 834 грн. |
ще 18 пропозицій
За зиму 2023 наїздив 10 тисяч км, чудове співвідношення ціна-якість Не шумити За ці гроші відсутні |
Чудові шини, не шумлять, прохідність максимальна, машину не заносити, і гальмівний шлях мінімальний, еластична, напевно найкраща гума за ці гроші, якщо розумно їздити проблеїм не буде, модель 2018 не шумляти, прохідність максимальна, поки що не побачивши, якщо розумно їздити проблем не буде користуюся Diplomat Winter HP 215/55 R16 93H менше місяця |
Додати відгук
Модификації Diplomat Winter HP 205/55 R16 91H
Ціни на Diplomat Winter HP 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Diplomat Winter HP 205/55 R16 91H | від 2 198 грн. | 23 пропозиції | ||
Diplomat Winter HP 205/55 R16 91T | від 2 143 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →