Литий диск DISLA 601 7x16/5x112 ET38 DIA66,6
Фото 7 | від 2 989 до 3 934 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації DISLA 601 28
Характеристики
DISLA 601 7x16/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 601 7x16/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Disla Hornet R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA66.6 (silver) 1000428604 | 2 989 грн. |
Диски Disla Hornet 7x16 5x112 ET38 DIA66,6 (silver) | 3 080 грн. |
Disla Hornet 7x16 5x112 ET38 DIA66.6 S | 3 230 грн. |
Диск Disla Hornet silver R16 W7,0 PCD5x112 ET38 DIA66,6 | 3 328 грн. |
Disla Hornet 7x16 5x112 ET38 DIA66.6 S | 3 934 грн. |
Литі диски Disla Hornet R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA66.6 (silver) | 3 143 грн. |
Disla Hornet 7x16 5x112 ET38 DIA66.6 BD | 3 330 грн. |
Закрити
Схожі