Литий диск DISLA 601 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1
Фото 7 | від 2 102 до 2 363 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації DISLA 601 29
Характеристики
DISLA 601 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 601 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1
Диск Disla Hornet silver R15 W6,5 PCD4x100 ET35 DIA67,1 | 2 363 грн. |
Disla Hornet 501 S R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 | 2 282 грн. |
Диск Disla Hornet white R15 W6,5 PCD4x100 ET35 DIA67,1 | 2 102 грн. |
Закрити
Схожі