Змішувач Domino DWB-H361 (000011199)
Domino DWB-H361 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino DWB-H361
Усі ціни 6 →Змішувач двовентильний настінного монтажу DOMINO DWB-H361 хром силумін 000 | 849 грн. |
Domino Змішувач для кухні DOMINO DWB-H361 | 612 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO DWB-H361 8694900303539 | 849 грн. |
Смеситель для кухни Domino DWB-H361 000011199 | 764 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO DWB-H361 | 849 грн. |
Змішувач двовентильний настінного монтажу DOMINO DWB-H361 хром силумін 000 | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →