Змішувач Domino Blitz DBC-104
Domino Blitz DBC-104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Blitz DBC-104
Усі ціни 12 →Змішувач одноважільний настінного монтажу DOMINO BLITZ DBC-104 хром силумі | 1 035 грн. |
Domino Змішувач для кухні DOMINO BLITZ DBC-104 | 800 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO BLITZ DBC-104 9694900304193845 | 1 035 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO BLITZ DBC-104 000019166 | 1 035 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO BLITZ DBC-104 зі стіни | 1 035 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →