Змішувач Domino Blitz DBC-203SLR
Фото 15 |
Domino Blitz DBC-203SLR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Blitz DBC-203SLR
Усі ціни 60 →Змішувач для кухні однозахватний із поворотним виливом DOMINO BLITZ DBC-20 | 808 грн. |
Domino Змішувач для кухні DOMINO BLITZ DBC-203SLR-Black | 613 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO BLITZ DBC-203SLR-BEIGE 000024605 | 808 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO BLITZ DBC-203SLR-Black з гнучким виливом | 813 грн. |
Смеситель для кухни Domino Blitz DBC-203SLR-Black 000018384 | 687 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →