Змішувач Domino Alicante DAA-102N (000024616)
Фото 6 |
Domino Alicante DAA-102N |
|
В комплекті настінний утримувач для ручного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Alicante DAA-102N
Усі ціни 13 →Domino Змішувач для ванни DOMINO ALICANTE DAA-102N | 856 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO ALICANTE DAA-102N 000024616 | 997 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO ALICANTE DAA-102N 97949003041925531 | 997 грн. |
Смеситель для ванны Domino Alicante DAA-102N 000024616 | 847 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO ALICANTE DAA-102N | 987 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →