Змішувач Lidz 75 21 361
Фото 3 |
Lidz 75 21 361 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 75 21 361
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні Lidz (CRM)-30 21 361 00 LIDZCRM302136100 | 705 грн. |
Змішувач двовентильний настінного монтажу LIDZ хром силумін LIDZCRM3021361 | 691 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) 75 21 361 LIDZCRM302136100 | 683 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) -30 21 361 00 SD00028406 | 691 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) 75 21 361 | 691 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →