Змішувач Domino Prestige DPS-102N (000022586)
Фото 7 |
Domino Prestige DPS-102N |
|
В комплекті настінний утримувач для ручного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Prestige DPS-102N
Усі ціни 13 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом DOMINO PRESTIGE DPS- | 1 443 грн. |
Domino Змішувач для ванни DOMINO PRESTIGE DPS-102N | 1 060 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO PRESTIGE DPS-102N 000022586 | 1 443 грн. |
Смеситель для ванны Domino Prestige DPS-102N 000022586 | 1 227 грн. |
Змішувач для ванни DOMINO PRESTIGE DPS-102N 97949003041923632 | 1 443 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →